O nás

Server 4Foto.cz jsme založili s cílem nabídnout všem fandům fotografie nový zdroj informací a inspirace. Nechceme být dalším foto magazínem, ale nabídnout osobitý pohled na svět skrz hledáček.

Fotografie je jedinečným nástrojem pro vyjádření svého pohledu na svět…

Videocast, jako nová forma sdílení informací Vám nabízí zcela subjektivní pohled dvou fotografů na svět kolem nich. Společně se věnujeme fotografii a výuce fotografie již pěknou řádku let a tak doufáme, že Vás i tato forma Vás zaujme.
Pokud Vás naše práce zaujme, nebo máte námět na vylepšení, napište nám na email info@ilumio.cz!

Autorský tým:
Roman Pihan (actor)

Honza Březina (actor, editor-in-chief)

Irma Březina (editor)

Milan Kabelka (editor)

.

8 komentářů u „O nás

 1. Dobrý den, předem bych chtěl pochválit Váš web plný užitečných informací a především videocast, ze kterého si vždy něco nového naučím.

  Chtěl bych Vám dát jen návrh na úpravu zveřejňování článku, zda by nebylo lepší použít nějaký perex a zbytek článku zobrazit až po rozkliknutí, než nynější varianta skoro nekonečné stránky? 🙂

  Přeji hezký den, Tomáš

 2. Dobrý den Honzo a Romane. Děkujeme za hodnotná videa, přináší nám začátečníkům spousta užitečných informací. Dcerka se zamilovala do focení makra a se zájmem zhlédla váš videocast o makro výbavě. Zmiňovali jste se v tomto videu o tom, že byste později udělali i video o samotném focení makra. Připravíte ho prosím? Nebo už někde je a přehlédli jsme ho?

  Děkujeme moc a přejeme hodně úspěchů do další práce!
  David + Eliška (12 let)

 3. Dobrý den vážení pánové s nádherným smyslem pro osobitý humor. Mám k Vám dotaz. Potřeboval bych poradit JAK NA TO ? A k tomuto Vašemu poradenství je potřeba přiložit moje fotky, abyste věděli a viděli, co mám za fotografický problém. A potom dobře poradili. Jak se říká, je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. Takže napřed ptám se : Je možno ( a jak ) Vám zaslat moje záběry? Pokud ano, pošlu je Vám i s popisem co to vlastně fotím, jak jsem to vyfotil, kde vidím chybu a nedostatek a jak si představuji konečný výsledek, ke kterému ne a ne dojít.
  Děkuji za odpověď.

 4. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budete dělat video o rozdílech fotoaparátů APS-C a fullframe. Jaký je rozdíl, pro koho se co hodí a jestli má cenu upgradovat :-).
  Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..