Online foto poradna

1. foto poradnaMám za sebou už čtyři online Apple poradny a tak jsem si řekl, že je třeba změnit zaměření. Mám pro vás první fotoporadnu! Je jedno jestli fotíte letefonem, kompaktem, bezzrcadlovkou nebo DSLR. Pokud máte otázky k výběru techniky, objektivů, tomu jak fotit, jak fotky propagovat či prodávat, jak upravovat fotografie nebo jaké appky používat, těžím se na vaše dotazy a na to, až se živě uvidíme.

Jak to funguje?

Je to jednuché. V sobotu 11.4. od 20:00 si pustíte můj YouTube kanál a poběží na něm živý hodinový stream. V chatu mi můžete pokládat otázky zaměřené na cokoli týkajícího se focení.

 

Co to stojí?

Poradna je úplně bezplatná. Nechci po vás ani peníze, ani váš email, ani telefon, nic. Dělám to pro komunitu, protože mě to baví, protože mám teď asi trochu víc času než bych chtěl a nechci se z toho zbláznit.

Pokud byste mě chtěli podpořit za to, že vám s něčím poradím, máte dvě možnosti. Buď si můžete objednat mojí novou eKnihu nebo v průběhu přenosu mi poslat pár kaček přes chat ve streamu. V takovém případě se ale nesmíte dívat z mobilní aplikace, ale přes web. V appce jim ty YouTube Superchat dary v ČR nefungují.

Ale opakuji ještě jednou. Poradna je zdarma!

Online fotoporadnu najdete na YT @Alisczech.

Těším se na viděnou  Honza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..