Fripito – spustili jsme Indiegogo kampaň

indiegogoJiž od listopadu loňského roku pracujeme na novém projektu, který dostal jméno Fripito. Půjde o bezplatnou aplikaci pro chytré telefony a tablety, ve které najde každý fotograf-cestovatel fotografické průvodce pro nejrůznější destinace na šesti kontinentech. Na rozdíl od turistických průvodců se dozvíte, která místa jsou fotograficky atraktivní, kdy je zde nejlepší světlo a jakou techniku se vyplatí použít. K tomu balík informací o tom kdy, jak, za kolik atd. Prostě to, co fotograf potřebuje, protože celý projekt dělají fotografové pro fotografy.

Aby mělo Fripito šanci uspět, potřebuje si získat globální komunitu uživatelů a autorů. A právě proto před Vás předstupujeme s žádostí o pomoc. Spustili jsme na serveru Indiegogo.com kampaň, ve které se snažíme získat prostředky na rozšíření týmu a překlady. Pokud nás podpoříte, ať už finančně nebo tím, že o nás dáte vědět, pomůžete vzniku skvělého projektu a navíc na vás čeká řada odměn.

 

 

Jen za první den se nám podařilo získat skoro 2 000USD, takže je vidět, že celý projekt má šanci a i s vaší pomocí to dokážeme!

Víc o Fripitu se můžete dozvědět buď na českém nebo anglickém webu. A podpořit nás můžete na Indiegogo stránce..

Příspěvek byl publikován v rubrice Videocast se štítky , a jeho autorem je Honza Březina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Honza Březina

Honza je fotograf, lektor, cestovatel, videocaster, novinář a milovník Applu. V komerční fotografické tvorbě se soustřeďuje zejména na portrétní a svatební fotografii. Ve volné tvorbě zejména na krajinářskou a cestovatelskou fotografii. Více o Honzovi najdete na http://www.jbrezina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..