4Foto #79: Kdy a jak třídit fotografie z cest

4Foto #79: Kdy a jak třídit fotografie z cestMáte problém třídit a vybírat fotografie? Pravděpodobně jste tento problém už řešili. Vracíte se z dovolené, výletu, služební cesty a ve fotoaparátu, tabletu či počítači si vezete tisíce fotografií. Jak, kdy a proč je třídit, promazávat a upravovat? je lepší odstup nebo hned mazat? Pojďme se na tento fenomén podívat zblízka.

Kdy a jak třídit fotografie

Nástup digitální fotografie znamenal obrovský nárůst pořízených fotografií. Místo desítek snímků se dnes fotí tisíce. Rodinné fotoarchivy obsahují desetitisíce či dokonce statisíce fotografií a stávají se zcela nepoužitelnými a nepřehlednými. Jak se něčemu takovému vyhnout? I když to má řadu nevýhod, jedinou cestou je co nejrychlejší a nejagresivnější promazávání. ve videu nabízíme řadu drobných triků, jak si to usnadnit.

Máte problém fotografie vybírat a špatné promazávat? Mrkněte na naše video a my vám poradíme. Máte svůj oblíbený postup? Napište nám do diskuze. Rádi se necháme inspirovat a třeba tím pomůžete i ostatním.

Soubory ke stažení: MP4 HD verze  – MP4 SD verze  – MP3 verze

3 komentáře u „4Foto #79: Kdy a jak třídit fotografie z cest

  1. Panebože, tolik keců o něčem, co se dá shrnout min. na polovinu. Přijde mi to spíše jako prezentace zúčastněných před radou pro lidi „jak třídit foto“.
    Cestuji, mám kolikrát z tripu přes tisíc fotek, ale toto video pro radu jak „třídit“ bych určitě nevyužil…ale jinak web je fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..