Exkluzivní workshop práce s externím bleskem

Otázkám výběru, nastavení a používání externích blesků jsme se na stránkách 4Fota i ve videocastu věnovali již několikrát. Ohlas byl obrovský a stále dostáváme další a další dotazy. Proto jsme se rozhodli, že společně uspořádáme exkluzivní fotografický workshop, při kterém rádi odpovíme na všechny otázky, vše podrobně vysvětlíme a zároveň s účastníky v praxi procvičíme. 11. listopadu 2015 jste zváni!

Snímek obrazovky 2015-10-21 v 12.14.02

Dopolední výklad

Od 9 do 12 hodin jsme vyhradili čas na výklad. Pokud tápete v tom, jak externí blesk funguje, jak se ovládá a hlavně kdy a jak se používá, tak dopolední část by pro vás měla být takřka povinností. Pokud si jste jistí, co je to směrné číslo, jak funguje TTL a potřebujete pouze trénovat a zodpovědět konkrétní dotazy, tak můžete tuto část vynechat a trochu ušetřit.

Hlavním tahounem dopolední části bude Roman Pihan, který připravil podrobnou prezentaci a ujme se podstatné části výkladu. Nicméně ani já nebudu chybět, protože se s Romanem skvěle doplňujeme.

Cílem dopolední části je podrobně vysvětlit, jak externí blesk funguje, jaký vybrat, jak se ovládá, jak a kdy se používá a v neposlední řadě, jaká úskalí vás čekají v praxi.

Více informací a registraci najdete na: http://www.ilumio.cz/course/prace-s-externim-bleskem/

SONY DSC

SONY DSC

Odpolední praktický workshop

Na odpoledne jsme již připravili čistě praktickou část zaměřenou na řešení typických fotografických situací, ve kterých se externí blesk používá. V případě nepřízně počasí využijeme pohodlí našeho fotografického ateliéru. Pokud to počasí dovolí, vyrazíme i na přilehlý Petřín a budeme trénovat i v exteriéru.

Po dobu celého workshopu budou k dispozici 2 modelky a oba dva lektoři, což při kapacitě maximálně osmi účastníků znamená obrovský prostor pro individuální konzultace a opravdu praktické procvičování všech technik.

Více informací o praktické části najdete na: http://www.ilumio.cz/course/workshop-externi-blesk/

 

Závěrem

Těšíme se na setkání s vámi. V okamžiku psaní tohoto článku je již polovina míst obsazena, takže pokud máte chuť se zúčastnit, neváhejte s registrací..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..