Photo Plus Expo 2016: Video procházka veletrhem

Jako ohlédnutí za veletrhem Photo Plus Expo 2016 vám nabízíme čtyř minutovou video procházku po výstavní ploše JJCC, ve které uvidíte ty nejzajímavější expozice a produkty z veletrhu.

Photo Plus Expo 2016

Veletrh Photo Plus Expo patří k nejvýznamnějším fotografickým akcím na světě. Přestože se výstavní plochou nemůže poměřovat s německou Photokinou, je největší fotografickou akcí v USA a výrobci jej s oblibou používají pro americké premiéry svých produktů. Akce je tradičně pořádána v říjnu či začátkem listopadu, tedy cca měsíc po Photokině a těsně před vánoční sezónou. To znamená, že většina produktů, které se zde prezentují je okamžitě dostupná na trhu.

Pokud se chcete dozvědět víc o novinkách představených na veletrhu, projděte si náš článek zaměřený na produkty. Pokud chcete podrobnější srovnání mezi Photo Plus Expo a Photokinou, podívejte se zde.

Více informací najdete ve videu. Pokud vás napadnou jakékoli otázky, velice rádi vám je zodpovíme v diskuzi pod článkem.

Pokud vás zaujal způsob, kterým prezentujeme naše fotografické zkušenosti, rádi bychom vás pozvali na kurzy, které pravidelně pořádáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..