Photo Plus Expo 2016: Video procházka veletrhem

Jako ohlédnutí za veletrhem Photo Plus Expo 2016 vám nabízíme čtyř minutovou video procházku po výstavní ploše JJCC, ve které uvidíte ty nejzajímavější expozice a produkty z veletrhu.

Photo Plus Expo 2016

Veletrh Photo Plus Expo patří k nejvýznamnějším fotografickým akcím na světě. Přestože se výstavní plochou nemůže poměřovat s německou Photokinou, je největší fotografickou akcí v USA a výrobci jej s oblibou používají pro americké premiéry svých produktů. Akce je tradičně pořádána v říjnu či začátkem listopadu, tedy cca měsíc po Photokině a těsně před vánoční sezónou. To znamená, že většina produktů, které se zde prezentují je okamžitě dostupná na trhu.

Pokud se chcete dozvědět víc o novinkách představených na veletrhu, projděte si náš článek zaměřený na produkty. Pokud chcete podrobnější srovnání mezi Photo Plus Expo a Photokinou, podívejte se zde.

Více informací najdete ve videu. Pokud vás napadnou jakékoli otázky, velice rádi vám je zodpovíme v diskuzi pod článkem.

Pokud vás zaujal způsob, kterým prezentujeme naše fotografické zkušenosti, rádi bychom vás pozvali na kurzy, které pravidelně pořádáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..